FC APC Kabel

FC APC Kabel

BaxışTez Məlumatlar İstehsal yeri: Zhejiang, Çin (Mainland)Brend Adı: YuhuiModel nömrəsi: YH-1035P-SCANöv: SCMəhsulun adı: SC PigtailsUzunluq: 3mTutum: 1 CORESM: Tək rejimiRəngi: sarıİşləmə temperaturu: -40 "ƒ-dən 80" -ə qədərPaket: 1 ədəd / çantaSertifikat: ISO9001FC /......

Sorğu göndər

Məhsul Təsviri

Baxış


Tez Məlumatlar


İstehsal yeri: Zhejiang, Çin (Mainland)
Brend Adı: Yuhui
Model nömrəsi: YH-1035P-SCA
Növ: SC
Məhsulun adı: SC Pigtails
Uzunluq: 3m
Tutum: 1 CORE
SM: Tək rejimi
Rəngi: sarı
İşləmə temperaturu: -40 "ƒ-dən 80" -ə qədər
Paket: 1 ədəd / çanta
Sertifikat: ISO9001



FC / APC Fiber Optik Patch Cord

 
Tez Ətraflı:

1. yamaq şnuru, RoHS uyğun, 100% Optik Test
2. S: Simplex D: Dupleks
3. SM: Tək rejimi 9/125 sarı gödəkçə; MM: Multimode yamaq kabeli 50/125 və 62.5 / 125 Narıncı gödəkçə, PVC və LSZH kabel gödəkçəsi.
4. Kabelin diametri: 0.9mm 2.0mm 3.0mm
5. Cilalanma: APC və ya PC yamaq kabeli
6. Bağlayıcı növü: LC (uyğunlaşmış və ya qarışıq bağlayıcı FC / LC / SC / ST / MTRJ / MU / E2000)
7. Uzunluq: 1M 1.5M 3M 5Mâ €.



Təsvir:

 
9/125 Singlemode Duplex Patch şnuru
Yamaq Kabeli, Patch kabel növü: FC-FC, SC-SC, SC-ST, ST-ST, LC-LC, LC-SC, LC-ST, MTRJ-ST, MTRJ-SC, MTRJ-MTRJ, MTRJ- LC, FC-FC, FC-ST, FC-SC, FC-LC, FC-MTRJ

50/125 Multimode Duplex Yamaq şnuru
Yamaq Kabeli, Patch kabel növü: LC-ST, SC-SC, SC-ST, ST-ST, LC-LC, LC-SC, LC-ST, MTRJ-MTRJ, MTRJ-SC, MTRJ-ST, MTRJ- LC, FC-FC, FC-SC, FC-ST, FC-LC, FC-MTRJ

62.5 / 125 Multimode Duplex Yamaq şnuru
Yamaq Kabeli, Patch kabel növü: SC-ST, ST-ST, LC-LC, LC-SC, LC-ST, MTRJ-MTRJ, MTRJ-SC, MTRJ-ST, MTRJ-LC, FC-FC, FC- SC, FC-ST, FC-LC, FC-MTRJ, SC-SC

Fiber optik yamaq kabeli, fiber optik şəbəkədə ən çox istifadə olunan komponentlərdən biridir. Fiber optik yamaq kabelləri bəzən fiber optik tullanan və ya fiber optik patch kabelləri də adlanır. və multimode lifli optik yamaq kabelləri. Burada söz rejimi, fiber optik kabel nüvəsindəki fiber optik işığın ötürmə rejimi deməkdir. ümumiyyətlə tək rejimli lifli optik yamaq kabeli 9/125 lif şüşəsindədir və sarı gödəkçə rənglidir, çox rejimli lif optik yamaq kordonu 50/125 və ya 62.5 / 125 lif şüşəsi ilə birlikdə və narıncı rəngdədir.


Fiber optik yamaq kabeli, fiber optik şəbəkədəki avadanlıq və komponentləri əlaqələndirmək üçün istifadə olunur, müxtəlif növ optik optik bağlayıcı növləri ilə əlaqədardır. Fiber optik yama kordon növləri, fiber optik bağlayıcı növləri ilə təsnif edilir, məsələn, FC adlandırırıq fiber optik yamaq kabeli, çünki bu kabel FC fiber optik bağlayıcılardandır. Ayrıca E2000 fiber optik yamaq kabeli, SC fiber optik yamaq kabeli, ST fiber optik yamaq kabeli, LC lifli optik tullanan, MU fiber optik tullanan, MTRJ fiber optik tullanan, SMA fiber optik tullanan, MPO lif yamaq kabeli, DIN lif yamaq kabeli, FDDI lif yamaq kabeli və s. PC, UPC, APC tipli lif yamaq kabeli var, lif bağlayıcılarının cilalanmasına görə fərqlidirlər.

Fiber optik yamaq kabeli müxtəlif növ kabellərdir, PVC, Riser, Plenum, OFNR, OFNP, LSZH (LSOH), 10 Gig Aqua, sadə simli optik yama kordon və dupleks lifli optik yama kordon və çox lifli kabel birləşmələri var və lentdən hazırlanmış lifli kabel yığımları və paketli lifli optik kabel toplaşmaları var.

Hər bir kabeldə montajın performans səviyyələrini uzatmaq və qorumaq, ötürmək və qəbul etmək üçün hər iki cüt kabelin ayaqları montajın hər sonuna sabitlənmiş ring tipli kabel markeri vasitəsi ilə müəyyən edilir. Bu şəxsiyyət halqalarından qısa bir məsafədədir. Bağlı iki lifli kabeli idarə etmək asandır, nəhayət unikal bir dəst nömrəsi olan bir etiket keyfiyyət və izləmə məqsədi ilə kabel mərkəzinə sabitlənir.

 

Proqramlar:

Sürətli Ethernet, Məlumat Rabitə LAN və WAN
Yüksək sürətli Müəssisə serverləri
Multiplexers, açarlar və marşrutlaşdırıcılar
Optik giriş və ATM şəbəkələri avadanlığı
Optik Nəqliyyat və Telekommunikasiya, FTTH, FTTD, FTTX
Kommutasiya avadanlığı


Xüsusiyyətlər:


Növü
Singlemode / PC
Singlemode / APC
Multimode / PC
Daxil olma itkisi
â € .20,2 dB
â € .20,2 dB
â € ¥ 0.2dB
Qayıdış itkisi
â € ¥ 50dB
â € ¥ 60dB
â € ¥ 35dB
Mübadilə qabiliyyəti
â € .20,2 dB
â € .20,2 dB
â € ¥ 0.2dB
Əməliyyat Tempreture
-40 "ƒ - 80" arasında
-40 "ƒ - 80" arasında
-40 "ƒ - 80" arasında
Hər yam qurğuşun üçün uyğun Konnektor və ya qarışıq bağlayıcı sizin həqiqi tələbinizədir.


Qablaşdırma
Satış bölmələri: tək bir məhsul
Tək paket ölçüsü: 50X30X20 sm
Tək çəki: 9.0 KG
Paket növü: 1PCS / çanta
Seksual Tags: FC APC Kabel, Çin FC APC Kabel, FC APC Kabel zavod, FC APC Kabel istehsalçılar, FC APC Kabel təchizatçılar, FC APC Kabel qiymət, almaq FC APC Kabel, xüsusi FC APC Kabel

İlgili kateqoriya

Sorğu göndər

Xahiş edirik sorğunuzu aşağıdakı formada verməkdən çəkinməyin. 24 saat ərzində sizə cavab verəcəyik.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码